bahco_be74_90175
BAHCO BE74-90175 zuigerveer klem met anti-opdraairatel, lengte 80 mm, 90-175 mm
Productomschrijving:
  • Zuigerveertang
Kenmerken:
  • Zuigerveertang waarmee zuigerveren snel en gemakkelijk kunnen worden verwijderd of geplaatst
  • Veilige werking zonder het risico op breken of beschadigen
  • De zuigerveer kan gemakkelijk in de gewenste positie worden geblokkeerd
  • Inclusief een anti-opdraairatel
  • BE74-57125 diametercapaciteit: Ø 57 - 125 mm. Lengte: 80 mm
  • BE74-90175 diametercapaciteit: Ø 90 - 175 mm. Lengte: 80 mm
  • BE74-57125 diametercapaciteit: Ø 57 - 125 mm. Lengte: 165 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 165 mm
  • Type tang: Zuigerveertang
Specificaties / Alle eigenschappen
Lengte
165 mm
Type tang
Zuigerveertang
Afmeting verpakking
85 x 125 x 225 mm
Lengte verpakking mm
225 mm
Doorsnede mm
90-175 mm
Breedte verpakking mm
125 mm
Totale lengte mm
165 mm
Hoogte verpakking mm
85 mm